Lakossági felhívás

2021. febr. 15. 14:10:40

Látogatási tilalom az MH EK összes telephelyén 2021. november 1-jétől visszavonásig!

COVID-19 vonal hozzátartozók részére

2021. nov. 17. 16:07:01

COVID-19 információs vonalak kerültek kialakításra az MH Egészségügyi Központban ápolt, koronavírussal fertőzött betegek hozzátartozóinak tájékoztatása érdekében. Kérjük, hogy a pontos információk megismerése miatt kattintsanak a "Részletek" gombra.

Cryoterápiás eszköz segíti a Honvédkórház betegellátását

Szerző: MH Egészségügyi Központ | Fotó: MH Egészségügyi Központ |

Folyékony nitrogénnel működő cryoterápiás eszköz beszerzése valósult meg az MH Egészségügyi Központ Honvédkórházban, amely nagy előrelépést jelent a Bőrgyógyászati Szakrendelő járóbeteg ellátásában.

IMG-75f27c230e06279b97905b549af3baa3-V_jav
A fagyasztásos eljárással gyorsan és fájdalommentesen kezelhetőek különböző bőrbetegségek, többek között a szemölcsök, valamint a készüléknek fontos szerepe van a rákmegelőző állapotok helyi kezelésében is.
Az eszközt ­­– amelynek a beszerzése a Honvédkórházért Közhasznú Alapítvány jóvoltából valósult meg  — Prof. Dr. Wikonkál Norbert Miklós, a Honvédkórház főigazgatója adta át a szakterületen dolgozó kollégáknak.

2021. december 15.
Legfrissebb hírek