Hozzátartozók tájékoztatása telefonon történő információkéréshez

2020. dec. 28. 14:02:59

Tájékoztatjuk betegeinket és hozzátartozóikat, hogy a járványhelyzet miatt elrendelt teljes körű látogatási tilalomra való tekintettel, intézményünk megkönnyíti a cselekvőképes állapotban felvett, COVID osztályon fekvő betegek hozzátartozói részére az egészségügyi ellátásában részesülő beteg állapotáról történő telefonos tájékozódást.

A látogatási tilalom új szabályai

2021. febr. 2. 12:22:54

A járványügyi adatok alapján, a koronavírus okozta nemzetközi közegészségügyi-járványügyi helyzet miatt 2020. december 8-tól visszavonásig az alábbi részletszabályok mellett van érvényben a látogatási tilalom az intézmény valamennyi fekvő-beteg ellátó osztályán és bentlakásos szolgáltatást nyújtó telephelyein.

Csomagátadás a látogatási tilalom idején

2021. márc. 7. 16:52:25

A jelenleg érvényben lévő látogatási tilalom alatt a bent fekvő betegeink saját biztonságuk érdekében nem találkozhatnak hozzátartozóikkal, de fontosnak tartjuk, hogy itt tartózkodásuk ideje alatt is megkaphassák szükséges csomagjaikat szeretteiktől.

Célkeresztben az Egészségügyi Központ pisztoly csapata

2014. május 15., csütörtök 9:57

A Magyar Honvédség Egészségügyi Központ (a továbbiakban MH EK) pisztolylövő csapata 2014. április 10 - én részt vett a Honvéd Vezérkar alárendelt szervezetek 2014. évi Lőbajnokságán.

A rendezvényt az MH Vitéz Szurmay Sándor Budapest Helyőrség Dandár rendezte meg.
Az előzetes felkészülésnek, az elöljárók támogatásának és a végrehajtó állomány lekesdésének köszönhetően a mintegy 8 fős csapat összeállt és kiválóan teljesített.

A szeles, esős időjárás nem fogadta a kegyeibe az MH EK honvédeit, azonban számunkra már-már természetessé vált, hogy a lövészeti napokon, előre nem látható, rendkívüli időjárási körülmények köszöntenek be „vendégváróul” – a fagytól, hótól, a kánikulán keresztül, a felhőszakadásos szélviharig – a teljes fegyver arzenálját felvonultatta már a természet. Amint az eredmények is mutatják lövő állományunk kiválóan alkalmazkodott a sajátos feltételekhez, Mayer Gábor őrnagy a nap legjobb teljesítményét nyújtotta, alakulatunk igazán reM(H)EKelt:

Eredmények:
Női pisztoly versenyszám:
1. Orosz Krisztina szds. (123 kör)
2. Deméné Völgyi Erika szds. (113 kör)
3. Manzera Judit zls. (79 kör)
4. Myszoglád Rita szds. (49 kör)

Férfi pisztoly versenyszám:

1. Mayer Gábor őrgy. (189 kör)

2. Dr. Bucsánszky Attila o.alez. (169 kör)

3. Leták János ftőrm. (119 kör)

4. Berek Zoltán szds. (118 kör)