Lakossági felhívás

2021. febr. 15. 14:10:40

Látogatási tilalom az MH EK összes telephelyén 2021. november 1-jétől visszavonásig!

COVID-19 vonal hozzátartozók részére

2021. nov. 17. 16:07:01

COVID-19 információs vonalak kerültek kialakításra az MH Egészségügyi Központban ápolt, koronavírussal fertőzött betegek hozzátartozóinak tájékoztatása érdekében. Kérjük, hogy a pontos információk megismerése miatt kattintsanak a "Részletek" gombra.

Bombakiemelést biztosított az MH EK mentőegysége

Szerző: MH Egészségügyi Központ |

A mai nap során 100 kg súlyú bomba kiemelése és hatástalanítása történt a Lánchídnál. Az eseménynél az MH Egészségügyi Központ MH 1. Honvéd Tűzszerész és Hadihajós Ezrednél szolgálatot ellátó emelt szintű mentőegysége is háttér biztosítást hajtott végre a kora reggeli óráktól, azonnali sérültellátásra készülve. Beavatkozásra szerencsére nem volt szükség. Az egység folyamatosan jelen lesz a Lánchíd-felújítás összes tűzszerész-búvár feladatainál.

Emelt szintű mentőegység tagjai:

Besenyei István százados (mentőtiszt)

Oláh Attila őrmester (mentőtechnikus)

Sárközi Tamás tizedes ( harctéri mentőkatona)

Legfrissebb hírek
    Honvédkórházért Közhasznú Alapítvány