Hozzátartozók tájékoztatása telefonon történő információkéréshez

2020. dec. 28. 14:02:59

Tájékoztatjuk betegeinket és hozzátartozóikat, hogy a járványhelyzet miatt elrendelt teljes körű látogatási tilalomra való tekintettel, intézményünk megkönnyíti a cselekvőképes állapotban felvett, COVID osztályon fekvő betegek hozzátartozói részére az egészségügyi ellátásában részesülő beteg állapotáról történő telefonos tájékozódást.

A látogatási tilalom új szabályai

2021. febr. 2. 12:22:54

A járványügyi adatok alapján, a koronavírus okozta nemzetközi közegészségügyi-járványügyi helyzet miatt 2020. december 8-tól visszavonásig az alábbi részletszabályok mellett van érvényben a látogatási tilalom az intézmény valamennyi fekvő-beteg ellátó osztályán és bentlakásos szolgáltatást nyújtó telephelyein.

Csomagátadás a látogatási tilalom idején

2021. márc. 7. 16:52:25

A jelenleg érvényben lévő látogatási tilalom alatt a bent fekvő betegeink saját biztonságuk érdekében nem találkozhatnak hozzátartozóikkal, de fontosnak tartjuk, hogy itt tartózkodásuk ideje alatt is megkaphassák szükséges csomagjaikat szeretteiktől.

Bemutató az MH EK EÜFTI-ben

2013. december 6., péntek 8:54

A Nemzeti Közszolgálati Egyetem Hadtudományi és Honvédtisztképző Kar másodéves honvédtisztjelöltek részére a Magyar Honvédség Honvéd Egészségügyi Központ, Egészségügyi Felkészítő és Továbbképző Intézetben 2013. november 29-én katona- egészségügyi gyakorlati foglalkozást tartottak.

A gyakorlati foglakozás megkezdése előtt Bánsági László mérnök ezredes intézetvezető előadást tartott a Magyar Honvédség egészségügyi szakkiképzési rendszeréről.

Ezt követően a hallgatók négy gyakorlati foglalkozási helyen ismerhették meg a harctéri életmentés alapfogásait. Ezen belül a foglakozás vezetők ismertették, bemutatták és begyakoroltatták az egyéni egészségügyi készlet (IFAK) használatát, az újraélesztés alapjait.

A Nemzeti Közszolgálati Egyetemmel történt kapcsolatfelvétel előreláthatóan szorosabb együttműködést fog eredményezni.