Lakossági felhívás

2021. febr. 15. 14:10:40

Látogatási tilalom az MH EK összes telephelyén 2021. november 1-jétől visszavonásig!

COVID-19 vonal hozzátartozók részére

2021. nov. 17. 16:07:01

COVID-19 információs vonalak kerültek kialakításra az MH Egészségügyi Központban ápolt, koronavírussal fertőzött betegek hozzátartozóinak tájékoztatása érdekében. Kérjük, hogy a pontos információk megismerése miatt kattintsanak a "Részletek" gombra.

Balesetnél segítettek az MH Egészségügyi Központ szakemberei

Szerző: MH Egészségügyi Központ |

Közúti baleset során nyújtott elsősegélyt az MH Egészségügyi Központ MH 1. Honvéd Tűzszerész és Hadihajós Ezrednél szolgálatot ellátó emelt szintű mentőegysége 2021. június 2-án. Az egység tagjai szolgálati útjukat azonnal megszakítva megkezdték az ellátás.

Szerdán a reggeli órákban egy menetrendszerinti busz ütközött egy személyautóval a budapesti Baross tér és Rottenbiller utca találkozásánál. Besenyei István százados, Oláh Attila őrmester és Sárközi Tamás tizedes tűzszerész-búvár feladat egészségügyi biztosításához tartottak a Lánchídhoz, amikor az elsők között észlelték a balesetet.

A személygépjárműnél azonnal megkezdték a szakma szabályainak megfelelő sérültellátást: megvizsgálták az utastérben tartózkodókat és közben áramtalanították az autót.

A 6 éves gyermek és az édesanya ellátása a katonai mentőgépjárműben folytatódott mindaddig, amíg megérkezett a gyermekmentő szolgálat mentőegysége.

193576363_848226995902549_6450714629895409228_n_JAV
Legfrissebb hírek