Lakossági felhívás

2021. febr. 15. 14:10:40

Látogatási tilalom az MH EK összes telephelyén 2021. november 1-jétől visszavonásig!

Információk a kampányoltási hétről

2020. dec. 17. 15:00:28

Az MH Egészségügyi Központ Róbert Károly körúti székhelyén november 22-28-a között is várjuk az oltásra érkezőket. Az oltási akcióhéten előzetes regisztráció és időpont nélkül is érkezhetnek azok, akik az első, második vagy akár a harmadik oltást meg szeretnék kapni.

COVID-19 vonal hozzátartozók részére

2021. nov. 17. 16:07:01

COVID-19 információs vonalak kerültek kialakításra az MH Egészségügyi Központban ápolt, koronavírussal fertőzött betegek hozzátartozóinak tájékoztatása érdekében. Kérjük, hogy a pontos információk megismerése miatt kattintsanak a "Részletek" gombra.

Bajbajutott idős urat részesítettek elsősegélyben katonáink

Szerző: MH Egészségügyi Központ |

Az MH EK Honvéd Tűzszerész és Hadihajós Ezred kollégái ismételten segítséget nyújtottak egy járókelőnek.

2021. augusztus 5-én a Magyar Honvédség Egészségügyi Központ MH 1. Honvéd Tűzszerész és Hadihajós Ezrednél szolgálatot teljesítő egészségügyi állomány két katonája – Takács Gábor főtörzsőrmester, mentőápoló és Sárközi Tamás tizedes, gépkocsivezető – egy tűzszerészfeladat biztosítására tartott. Az út során észrevették, hogy egy idős férfi fekszik a járdán. Útjukat megszakítva, azonnal a segítségére siettek. Az idős beteget a honvédségi gépjárműbe helyezték, állapotát stabilizálták és ellátását biztosították az OMSZ mentő megérkezéséig.

DSC_0002_BURST20210805085313473
ESZA  KA