Az MH Egészségügyi Központ a Nemzeti Vágtán

A Nemzeti Vágta programsorozathoz kapcsolódóan a Magyar Honvédség korzóján az MH Egészségügyi Központ is bemutatkozott a látogatók előtt 2018. szeptember 15-16-án Budapesten.

Sok érdeklődőt vonzott az intézmény pavilonja, ahol számos kérdést is feltettek a látogatók, többek között a katonasággal, alkalmasság-vizsgálatokkal és a katona-egészségüggyel kapcsolatban.

Az MH Egészségügyi Központ sátránál lehetőség nyílt az újraélesztés gyakorlására is, ami a gyerekek mellett, a felnőttek körében is hasznosnak és népszerűnek bizonyult.

A kitelepülés az egészségügyi szakma iránt érdeklődők és a már meglévő egészségügyi végzettséggel rendelkezők figyelmét is felkeltette, akik között első éves orvostanhallgató, mentős, műtős és ápoló is volt.