Oltási időpontfoglalás a lakossági portálon: eeszt.gov.hu

2021. ápr. 23. 15:41:25

Az Országos Kórházi Főigazgatóság a koronavírus elleni védekezés keretében a lakosság részére új, oltási időpontfoglaló felületet hozott létre az EESZT Lakossági Portálján. A rendszer egyéni oltási időpontfoglalásra biztosít lehetőséget.

2021. máj. 6. 9:22:44

Kérjük, hogy adója 1%-val támogassa Ön is a Honvédkórházért Közhasznú Alapítványt. Adószám: 18094921-1-41

16-18 évesek Pfizer oltásával kapcsolatos információk

2021. máj. 12. 13:04:40

Mielőtt az oltásra érkeznek figyelmesen olvassák el az alábbi információkat.

Az „Év Kiváló Szakdolgozói Közössége” díjat nyert az MH Egészségügyi Központ

2017. december 15., péntek 10:44

Az MH Egészségügyi Központ Hévízi Mozgásszervi Rehabilitációs Intézet (MH EK HÉMORI) nyerte el 2017-ben a „Év Kiváló Szakdolgozói Közössége” díjat.

Az elismerést a Magyar Egészségügyi Szakdolgozói Kamara adományozza minden évben azzal a céllal, hogy elismerje a szakmai közösségek munkáját, akik emberi magatartásukkal, elkötelezettségükkel kimagaslóak az egészségügyi ellátás területén.

Az MH EK HÉMORI a betegellátás terén végzett etikus, empatikus és szakmailag magas színvonalú munkája elismeréséül részesült a kitüntetésben, amelyet pályázat útján nyertek el.

Emellett az elismerés mellet az intézet a Magyar Vöröskereszt és az Országos Vérellátó Szolgálat által adományozott „Véradóbarát Munkahely” díjban is.

A kitüntetést minden évben olyan cégek, vállalatok, intézmények érdemlik ki, amelyek több éve a véradásszervezésben tevékenykednek és ösztönzik a véradásra dolgozóikat.