Az 1848-as forradalomra emlékezve

A március 15-i Nemzeti Ünnep alkalmából ünnepi állománygyűlés került megrendezésre a Magyar Honvédség Egészségügyi Központban.A rendezvényen elismeréseket és okleveleket adott át Dr. Borbíró Zoltán védelemgazdaságért felelős helyettes államtitkár, egyben az MH Egészségügyi Központ miniszteri biztosa valamint Szabó István mérnök dandártábornok, az MH Egészségügyi Központ parancsnoka.

Az 1848-as eseményeket a Hadtörténeti Intézet és Múzeum főtanácsosa, Dr. Hermann Róbert idézte fel ünnepi beszédében. A forradalom és szabadságharc hangulatát a Honvédegyüttes műsora elevenítette meg színvonalas produkciójával. Az ünnepséget követően az MH EK parancsnoka megköszönte a meghívott intézmények vezetőinek részvételét és az állomány eddigi munkáját.