Lakossági felhívás

2021. febr. 15. 14:10:40

Látogatási tilalom az MH EK összes telephelyén 2021. november 1-jétől visszavonásig!

COVID-19 vonal hozzátartozók részére

2021. nov. 17. 16:07:01

COVID-19 információs vonalak kerültek kialakításra az MH Egészségügyi Központban ápolt, koronavírussal fertőzött betegek hozzátartozóinak tájékoztatása érdekében. Kérjük, hogy a pontos információk megismerése miatt kattintsanak a "Részletek" gombra.

Ápolási Igazgatói kinevezés

Magyarország honvédelmi minisztere elöljáró parancsnokai javaslatára 2017. július 15-ei hatállyal, a kötelező várakozási idő letelte előtt, előléptette alezredessé Deli Mária őrnagyot, előléptetésével egyidejűleg kinevezte az MH Egészségügyi Központ, Ápolási Igazgatóság, Ápolásszervezési Osztály, osztályvezető beosztásba.

A Honvéd Vezérkar főnöke 2017. július 15. és 2018. július 14. között eredeti beosztása ellátása alóli mentesítéssel megbízta, az MH Egészségügyi Központ, Ápolási Igazgatóság, igazgató beosztás ellátásával. A kinevezést Szabó István vezérőrnagy az MH EK parancsnoka adta át, szűk körű állománygyűlés keretén belül, meghatározva az új igazgató és az alárendeltségébe tartozó szervezeti egységtől elvárt feladatokat.

Legfrissebb hírek
    Honvédkórházért Közhasznú Alapítvány