Oltási időpontfoglalás a lakossági portálon: eeszt.gov.hu

2021. ápr. 23. 15:41:25

Az Országos Kórházi Főigazgatóság a koronavírus elleni védekezés keretében a lakosság részére új, oltási időpontfoglaló felületet hozott létre az EESZT Lakossági Portálján. A rendszer egyéni oltási időpontfoglalásra biztosít lehetőséget.

2021. máj. 6. 9:22:44

Kérjük, hogy adója 1%-val támogassa Ön is a Honvédkórházért Közhasznú Alapítványt. Adószám: 18094921-1-41

16-18 évesek Pfizer oltásával kapcsolatos információk

2021. máj. 12. 13:04:40

Mielőtt az oltásra érkeznek figyelmesen olvassák el az alábbi információkat.

Anyák napi ünnepség az MH EK Szanatórium utcai telephelyén

2018. május 9., szerda 11:17

Május első vasárnapján, a világon mindenhol az édesanyákat ünneplik. Május 7-én immár negyedik alkalommal köszöntötték a telephely dolgozói a Budapest Helyőrség Szociális Alapítvány közreműködésével az ellátás alatt álló édesanyákat.

Fokozott figyelem kell, hogy övezze azokat az idős édesanyákat, nagymamákat, dédnagymamákat, akik éppen állapotuk miatt, távol a családjuktól gyógykezelés alatt állnak.

Ennek érdekében valósult meg a Szanatórium utcai telephelyen az anyák napi köszöntés, amelynek keretein belül a Vörösmarty Gimnázium 9. évfolyam drámatagozatos osztályának diákjai az alkalomhoz méltó műsort adtak elő, majd a kórtermekben az ápolók a saját maguk által készített ajándékkal kedveskedtek a telephelyen gyógykezelésben résztvevő édesanyáknak.

„Anya, anya, édesanya

Nem ölel úgy senki más,

Anyák nélkül mit sem érne

ez a kerek nagyvilág”