Anyák napi ünnepség az MH EK Szanatórium utcai telephelyén

Május első vasárnapján, a világon mindenhol az édesanyákat ünneplik. Május 7-én immár negyedik alkalommal köszöntötték a telephely dolgozói a Budapest Helyőrség Szociális Alapítvány közreműködésével az ellátás alatt álló édesanyákat.

Fokozott figyelem kell, hogy övezze azokat az idős édesanyákat, nagymamákat, dédnagymamákat, akik éppen állapotuk miatt, távol a családjuktól gyógykezelés alatt állnak.

Ennek érdekében valósult meg a Szanatórium utcai telephelyen az anyák napi köszöntés, amelynek keretein belül a Vörösmarty Gimnázium 9. évfolyam drámatagozatos osztályának diákjai az alkalomhoz méltó műsort adtak elő, majd a kórtermekben az ápolók a saját maguk által készített ajándékkal kedveskedtek a telephelyen gyógykezelésben résztvevő édesanyáknak.

„Anya, anya, édesanya

Nem ölel úgy senki más,

Anyák nélkül mit sem érne

ez a kerek nagyvilág”