A látogatási tilalom új szabályai

2021. febr. 2. 12:22:54

A járványügyi adatok alapján, a koronavírus okozta nemzetközi közegészségügyi-járványügyi helyzet miatt 2020. december 8-tól visszavonásig az alábbi részletszabályok mellett van érvényben a látogatási tilalom az intézmény valamennyi fekvő-beteg ellátó osztályán és bentlakásos szolgáltatást nyújtó telephelyein.

Csomagátadás a látogatási tilalom idején

2021. márc. 7. 16:52:25

A jelenleg érvényben lévő látogatási tilalom alatt a bent fekvő betegeink saját biztonságuk érdekében nem találkozhatnak hozzátartozóikkal, de fontosnak tartjuk, hogy itt tartózkodásuk ideje alatt is megkaphassák szükséges csomagjaikat szeretteiktől.

FONTOS tájékoztató az oltásra érkező pedagógusoknak!

2021. ápr. 1. 12:26:03

Kérjük Önöket, hogy a hétvégi oltás során azért, hogy a kórházon belül a megfelelő védőtávolságokat tudják tartani az alábbi szabályokat tartsák be:

A lakosság hálás a honvédség segítségéért

Szerző: honvedelem.hu | Fotó: Kálmánfi Gábor |  2021. április 2., péntek 12:54

Általános tapasztalat, hogy a katonák jelenlétét az ország különböző oltópontjain rendre dicsérő szavakkal illetik. A honvédek gyorsan, pontosan, figyelmesen segítenek abban, hogy az oltás zökkenőmentesen történjen. Ráadásul az oltóanyag több kistelepülésen a honvédség speciális mobil oltóállomásain keresztül jut el az állampolgárokhoz.

Forrás: honvedelem.hu