Oltási időpontfoglalás a lakossági portálon: eeszt.gov.hu

2021. ápr. 23. 15:41:25

Az Országos Kórházi Főigazgatóság a koronavírus elleni védekezés keretében a lakosság részére új, oltási időpontfoglaló felületet hozott létre az EESZT Lakossági Portálján. A rendszer egyéni oltási időpontfoglalásra biztosít lehetőséget.

2021. máj. 6. 9:22:44

Kérjük, hogy adója 1%-val támogassa Ön is a Honvédkórházért Közhasznú Alapítványt. Adószám: 18094921-1-41

16-18 évesek Pfizer oltásával kapcsolatos információk

2021. máj. 12. 13:04:40

Mielőtt az oltásra érkeznek figyelmesen olvassák el az alábbi információkat.

A Honvédkórház szakemberei is közreműködnek a veszélyes operációban

2019. július 17., szerda 10:39

A koponyájuknál összenőtt bangladesi sziámi ikrek soron következő műtétjében vesz részt a Honvédkórház több orvosából és egészségügyi szakdolgozójából álló csapat július hónap végén Bangladesben.

Az MH Egészségügyi Központ Honvédkórház 11 fő egészségügyi szakemberrel támogatja a sziámi ikerpár végső, koponyaszétválasztó operációját, amelyre Banglades fővárosában, a dakkai Központi Kórházban kerül sor. A szakemberek között vannak orvosok, műtőssegédek és műtősnők is.

1609151952
A rendkívül bonyolult és veszélyes műtét Dr. Csókay András idegsebész, a Honvédkórház Idegsebészeti Osztály osztályvezető főorvosának vezetésével történik meg. A Honvédkórház orvosai önszántukból ajánlották fel segítségüket, az egészségügyi szakdolgozók az MH Egészségügyi Központ külön engedélyével lesznek jelen az operáció elvégzésénél.

A Honvédkórház műtéti eszközparkot is biztosít a beavatkozás elvégzéséhez, amely várhatóan 2 napig fog tartani.