Lakossági felhívás

2021. febr. 15. 14:10:40

Látogatási tilalom az MH EK összes telephelyén 2021. november 1-jétől visszavonásig!

COVID-19 vonal hozzátartozók részére

2021. nov. 17. 16:07:01

COVID-19 információs vonalak kerültek kialakításra az MH Egészségügyi Központban ápolt, koronavírussal fertőzött betegek hozzátartozóinak tájékoztatása érdekében. Kérjük, hogy a pontos információk megismerése miatt kattintsanak a "Részletek" gombra.

A Honvédkórház szakemberei is közreműködnek a veszélyes operációban

A koponyájuknál összenőtt bangladesi sziámi ikrek soron következő műtétjében vesz részt a Honvédkórház több orvosából és egészségügyi szakdolgozójából álló csapat július hónap végén Bangladesben.

Az MH Egészségügyi Központ Honvédkórház 11 fő egészségügyi szakemberrel támogatja a sziámi ikerpár végső, koponyaszétválasztó operációját, amelyre Banglades fővárosában, a dakkai Központi Kórházban kerül sor. A szakemberek között vannak orvosok, műtőssegédek és műtősnők is.

1609151952
A rendkívül bonyolult és veszélyes műtét Dr. Csókay András idegsebész, a Honvédkórház Idegsebészeti Osztály osztályvezető főorvosának vezetésével történik meg. A Honvédkórház orvosai önszántukból ajánlották fel segítségüket, az egészségügyi szakdolgozók az MH Egészségügyi Központ külön engedélyével lesznek jelen az operáció elvégzésénél.

A Honvédkórház műtéti eszközparkot is biztosít a beavatkozás elvégzéséhez, amely várhatóan 2 napig fog tartani.

Legfrissebb hírek
    Honvédkórházért Közhasznú Alapítvány