Lakossági felhívás

2021. febr. 15. 14:10:40

Látogatási tilalom az MH EK összes telephelyén 2021. november 1-jétől visszavonásig!

COVID-19 vonal hozzátartozók részére

2021. nov. 17. 16:07:01

COVID-19 információs vonalak kerültek kialakításra az MH Egészségügyi Központban ápolt, koronavírussal fertőzött betegek hozzátartozóinak tájékoztatása érdekében. Kérjük, hogy a pontos információk megismerése miatt kattintsanak a "Részletek" gombra.

A gyógyulás útján a COVID fertőzés után

Szerző: MH Egészségügyi Központ | Fotó: MH Egészségügyi Központ |

2021. szeptember 17-én, COVID-fertőzés miatt került a Podmaniczky utcai telephelyünkre a képen látható 69 éves beteg, akinek az állapota sokat javult köszönhetően a megfelelő kórházi ellátásnak.

Állapota súlyossága miatt 14 napot töltött lélegeztetőgépen, altatva. Akarat erejének, a dolgozóink lelkiismeretes, odaadó munkájának köszönhetően, valamint a légcsőmetszés és a protokoll szerinti terápia alkalmazásának eredményeképpen, állapota jelentősen javult.

A fotó aznap készült, amikor elhagyhatta az intenzív osztályt.

Az úr hozzájárult a kép és a története közzétételéhez, ezzel is erőt adva a COVID betegségben szenvedő sorstársai gyógyulásához.

2021.10.22.
20211014_101410_jav