Lakossági felhívás

2021. febr. 15. 14:10:40

Látogatási tilalom az MH EK összes telephelyén 2021. november 1-jétől visszavonásig!

COVID-19 vonal hozzátartozók részére

2021. nov. 17. 16:07:01

COVID-19 információs vonalak kerültek kialakításra az MH Egészségügyi Központban ápolt, koronavírussal fertőzött betegek hozzátartozóinak tájékoztatása érdekében. Kérjük, hogy a pontos információk megismerése miatt kattintsanak a "Részletek" gombra.

16-18 évesek Pfizer oltásával kapcsolatos információk

Szerző: MH Egészségügyi Központ |

Kérjük Önöket, hogy az oltás során azért, hogy a kórházon belül a megfelelő védőtávolságokat tudják tartani az alábbi szabályokat tartsák be:

• Az oltópontokhoz a megadott oltási időpont előtt 10 perccel érkezzenek.
  • Kérjük, hogy az oltási beleegyező nyilatkozatot és a szülői beleegyező nyilatkozatot kitöltve, aláírva hozzák magukkal.
  • Kérünk mindenkit, hogy személyi igazolványukat, lakcím kártyájukat és TAJ számukat hozzák magukkal!
  • Kérjük, hogy az oltás felvétele után ne az oltópontok előtt, hanem a kijelölt megfigyelő pontokon várakozzanak!
  • A 10-15 perc megfigyelési idő után a Szakrendelő főbejáratán keresztül tudnak távozni.

Még egyszer felhívjuk szíves figyelmüket, hogy csak az oltási időpontjuk előtt 10 perccel álljanak a megfelelő bejáróhoz.

Legfrissebb hírek
    Honvédkórházért Közhasznú Alapítvány