16-18 évesek Pfizer oltásával kapcsolatos információk

Szerző: MH Egészségügyi Központ |  2021. május 12., szerda 13:07

Kérjük Önöket, hogy az oltás során azért, hogy a kórházon belül a megfelelő védőtávolságokat tudják tartani az alábbi szabályokat tartsák be:

• Az oltópontokhoz a megadott oltási időpont előtt 10 perccel érkezzenek.
  • Kérjük, hogy az oltási beleegyező nyilatkozatot és a szülői beleegyező nyilatkozatot kitöltve, aláírva hozzák magukkal.
  • Kérünk mindenkit, hogy személyi igazolványukat, lakcím kártyájukat és TAJ számukat hozzák magukkal!
  • Kérjük, hogy az oltás felvétele után ne az oltópontok előtt, hanem a kijelölt megfigyelő pontokon várakozzanak!
  • A 10-15 perc megfigyelési idő után a Szakrendelő főbejáratán keresztül tudnak távozni.

Még egyszer felhívjuk szíves figyelmüket, hogy csak az oltási időpontjuk előtt 10 perccel álljanak a megfelelő bejáróhoz.