A látogatási tilalom új szabályai

2021. febr. 2. 12:22:54

A járványügyi adatok alapján, a koronavírus okozta nemzetközi közegészségügyi-járványügyi helyzet miatt 2020. december 8-tól visszavonásig az alábbi részletszabályok mellett van érvényben a látogatási tilalom az intézmény valamennyi fekvő-beteg ellátó osztályán és bentlakásos szolgáltatást nyújtó telephelyein.

Csomagátadás a látogatási tilalom idején

2021. márc. 7. 16:52:25

A jelenleg érvényben lévő látogatási tilalom alatt a bent fekvő betegeink saját biztonságuk érdekében nem találkozhatnak hozzátartozóikkal, de fontosnak tartjuk, hogy itt tartózkodásuk ideje alatt is megkaphassák szükséges csomagjaikat szeretteiktől.

FONTOS tájékoztató az oltásra érkező pedagógusoknak!

2021. ápr. 1. 12:26:03

Kérjük Önöket, hogy a hétvégi oltás során azért, hogy a kórházon belül a megfelelő védőtávolságokat tudják tartani az alábbi szabályokat tartsák be:

TUN_1872

Pénteken is zajlott a pedagógusok oltása

2021. április 16., péntek 18:03

Mintegy százötven pedagógust oltottak be COVID-19 elleni vakcinával a Honvédkórház szakemberei, orvosai, ápolói és segítőik április 16-án, az MH Egészségügyi Központban.

Képkivágás

Közlekedési balesetnél segített a katonai mentősofőr

2021. április 15., csütörtök 12:01

Szolgálatba tartott Füredel Gábor szakaszvezető, az MH Egészségügyi Központ tatai telephelyének mentőgépjármű vezetője amikor Tatán, a Klapka György Laktanyához közel egy balesetre lett figyelmes április 9-én, pénteken reggel.

Pedagódusok oltása az MHEK ban  KLAC8446

Hétvégi csúcsforgalom a Honvédkórházban

2021. április 10., szombat 22:53

Hétvégén sincs megállás az MH Egészségügyi Központban: a Honvédkórház szakemberei orvosai, ápolói és segítőik szombaton 6396 főt, közöttük 1696 pedagógust oltottak be sikeresen. A tervek szerint vasárnap az Egészségügyi Központban 1321, az alakulatoknál pedig további 3020 oltást fognak beadni a behívott katonáknak, honvédelmi alkalmazottaknak és pedagógusoknak.

Vértesszőlős_KLAC8197

Folyamatos szolgálatban az oltóbuszok

2021. április 7., szerda 7:28

Folyamatos az oltásra regisztráltak ellátása a Magyar Honvédség speciális oltóbuszain. A koronavírus-járvány elleni védekezést segítő mobil oltóállomások április 6-án, kedden, Komárom-Esztergom megye öt településén – Kecskéden, Környén, Vértesszőlősön, Bajon és Naszályon - teljesítettek szolgálatot.

Süttő_oltás (3)

A lakosság hálás a honvédség segítségéért

2021. április 2., péntek 12:54

Általános tapasztalat, hogy a katonák jelenlétét az ország különböző oltópontjain rendre dicsérő szavakkal illetik. A honvédek gyorsan, pontosan, figyelmesen segítenek abban, hogy az oltás zökkenőmentesen történjen. Ráadásul az oltóanyag több kistelepülésen a honvédség speciális mobil oltóállomásain keresztül jut el az állampolgárokhoz.

_MG_5582

Felhívás az oltásra érkezőknek!

2021. április 1., csütörtök 12:29

Megkérjük a Honvédkórházba oltásra érkezőket, hogy a kiértesítésben kapott időpontjuk előtt 15 perccel jelenjenek meg az oltóhelyeken.

Annavölgy_oltás (14)

Munkában a Magyar Honvédség oltóbuszai

2021. április 1., csütörtök 12:00

A március 27-i sikeres indulást követően immár a Magyar Honvédség mind az öt egészségügyi mobil oltóállomása a civil lakosság oltását segíti. A speciális felszereltségű oltóbuszok és tízfőnyi személyzetük március 31-én, szerdán öt Komárom-Esztergom megyei településen várták a regisztráltakat a vakcina beadására.

TUN_8170

Vizit a frontvonalban

2021. április 1., csütörtök 9:03

A közelgő húsvét alkalmából az MH EK Honvédkórház COVID Osztályán tett látogatást Dr. Böröndi Gábor altábornagy, a Magyar Honvédség parancsnokának helyettese március utolsó napján.

MHEK_logo_hu_350

Visszaélés Dr. Csókay András idegsebész nevével

2021. március 31., szerda 15:57

Újra a főorvos nevével reklámoznak egy koronavírus elleni "gyógyhatású" készítményt.

Szendehely_7951

Katonák segítik az oltást Nógrád megyében

2021. március 31., szerda 13:03

Egyidejűleg négy Nógrád megyei településen - Bujákon, Magyarnándoron, Romhányon és Szendehelyen - oltották az előzetesen regisztrált lakosokat a Magyar Honvédség katonái március 30-án, kedden. A mobil oltóállomások segítségével így településenként akár napi 150 fő is hozzájuthatott a koronavírus elleni vakcinához.