Lakossági felhívás

2021. febr. 15. 14:10:40

Látogatási tilalom az MH EK összes telephelyén 2021. november 1-jétől visszavonásig!

Információk a kampányoltási hétről

2020. dec. 17. 15:00:28

Az MH Egészségügyi Központ Róbert Károly körúti székhelyén november 22-28-a között is várjuk az oltásra érkezőket. Az oltási akcióhéten előzetes regisztráció és időpont nélkül is érkezhetnek azok, akik az első, második vagy akár a harmadik oltást meg szeretnék kapni.

COVID-19 vonal hozzátartozók részére

2021. nov. 17. 16:07:01

COVID-19 információs vonalak kerültek kialakításra az MH Egészségügyi Központban ápolt, koronavírussal fertőzött betegek hozzátartozóinak tájékoztatása érdekében. Kérjük, hogy a pontos információk megismerése miatt kattintsanak a "Részletek" gombra.

COVID-19 vonal hozzátartozók részére

A látogatási tilalom elrendelése miatt, tájékoztatási rendszer (COVID-19 vonal) került kialakításra az MH Egészségügyi Központ Honvédkórház székhelyén.

A Róbert Károly körúti telephely COVID I. Belgyógyászati Osztályán ápolt, koronavírusos betegek hozzátartozói a 06-30/823-4481-es telefonszámon érdeklődhetnek a beteg állapota iránt. A telefonszám minden nap 07:30-15:30 között hívható.

Hétköznap orvos, szombaton és vasárnap adminisztrátor kolléga fogadja a hívásokat. Hétvégén – amennyire az orvosok elfoglaltsága engedi – az érdeklődő hozzátartozó visszahívásban részesül, annak érdekében, hogy teljeskörű felvilágosítást kaphasson.

Fontos, hogy a beteg iránt érdeklődők arról a telefonról indítsák a hívást, amelyet betegfelvételkor a páciens vagy hozzátartozója megadott értesítési telefonszámként. Ellenkező esetben adatvédelmi okok miatt nem adható tájékoztatás.

A Podmaniczky utcai telephelyen ápolt, COVID-betegek állapota iránt a 06-30/828-1057-es telefonszámon kérhetnek tájékoztatást a hozzátartozók minden nap 07:30-15:30 óra között.

A nővérpultoknál elhelyezett telefonokra érkező hívásokra sajnos nem áll módunkban felvilágosítást nyújtani.

COVID_szám_1_social_2021_12_03
ESZA  KA