Oltási időpontfoglalás a lakossági portálon: eeszt.gov.hu

2021. ápr. 23. 15:41:25

Az Országos Kórházi Főigazgatóság a koronavírus elleni védekezés keretében a lakosság részére új, oltási időpontfoglaló felületet hozott létre az EESZT Lakossági Portálján. A rendszer egyéni oltási időpontfoglalásra biztosít lehetőséget.

2021. máj. 6. 9:22:44

Kérjük, hogy adója 1%-val támogassa Ön is a Honvédkórházért Közhasznú Alapítványt. Adószám: 18094921-1-41

16-18 évesek Pfizer oltásával kapcsolatos információk

2021. máj. 12. 13:04:40

Mielőtt az oltásra érkeznek figyelmesen olvassák el az alábbi információkat.

Általános tájékoztató az oltásra érkezőknek

Kérjük Önöket, hogy a hétvégi oltás során azért, hogy a kórházon belül a megfelelő védőtávolságokat tudják tartani az alábbi szabályokat tartsák be:

1. Az oltópontokhoz a megadott oltási időpont előtt 10 perccel érkezzenek.
  2. Kérjük, hogy az oltási beleegyező nyilatkozatot kitöltve hozzák magukkal.
  3. Kérjük, hogy a különböző oltásokra érkezőknek kijelölt megfelelő bejáraton lépjenek be a kórház területére. A vagyonőröktől eligazítást kapnak.
  4. Kérünk mindenkit, hogy személyi igazolványukat, lakcím kártyájukat és TAJ számukat hozzák magukkal!
  5. Kérjük, hogy az oltás felvétele után ne az oltópontok előtt, hanem a kijelölt megfigyelő pontokon várakozzanak!
  6. A 10-15 perc megfigyelési idő után a Szakrendelő főbejáratán keresztül tudnak távozni.

Még egyszer felhívjuk szíves figyelmüket, hogy csak az oltási időpontjuk előtt 10 perccel álljanak a megfelelő bejáróhoz.